Nevresim Takımı 1

Nevresim Takımı

En çok tercih edilen yatak odası ürünlerinden biri de nevresim takımıdır. Her yatak odasında bulunan, kişisel temizlik açısından kullanımı yaygın bir ürün olan nevresim takımları yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşur.  Komple bir şekilde yatağı kaplamak mantığından gelen nevresim takımında kullanım şekli şöyledir; yastık kılıfı yastığa giydirilir, çarşaf ile yatak üstü örtülür ve son olarak nevresimin içine yorgan ve battaniye konur.  Böylelikle birebir teninizle temas halinde olan nevresim takımıdır.

Bu sebeple nevresim takımının kalitesi ve yumuşaklığı önemli bir husustur. İssimo Home Nevresim Takımı hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vermek istiyoruz.  Ev tekstili sektöründe uzun yıllardır hizmet veren marka, ürün kontstrüksüyonu alanında en kaliteli ürünlere imzasını atıyor.  Bünyesinde bulundurduğu ev tekstil ürünlerinin imal ham maddesi, dokuma sıklığı ve boya kalitesinde Avrupa standartlarını yakalayan İssimo Home, size konfor yanı sıra sağlıklı bir uyku çekme imkanı sunuyor.

İssimo Home Nevresim Takımları 3 ana gruba ayrılıyor.  Exclusive Nevresim Takımı, Pamuk Saten Nevresim Takımı, Pamuklu Ranforce Nevresim Takımı olarak satışa sunulmaktadır.  Zengin desen seçenekleri, modayı yakından takip eden sanatsal çizgileriyle yatak odanızda şıklığı yakalamanızı sağlayacak.