Şerit Fermuar Nedir? 1

Şerit Fermuar Nedir?

Ev tekstilinde, giyim sektöründe ve dekorasyonda sıklıkla karşımızda çıkan şerit fermuar, moda kapsamında çok işlevsel bir araçtır.  Kullanım alanı sayamayacağımız kadar çok olan fermuarın icat edilme mantığı uçların açılıp kapanmasını sağlamaktır. Elbiseden tutun ayakkabıya kadar geniş bir kullanımı olan şerit fermuar, dikildiği bölgede üzerindeki sürgünün çekilerek karşılıklı dişlerinin birbiri içine geçerek kenetlenmesiyle sonradan eklendiği malzemenin kapanmasına imkân tanır. Dikildiği kumaş veya deri parçanın iki ucunu bir araya getirmek suretiyle birleştirici bir role sahip olan Doğan Şerif Fermuar, günlük yaşamımızda her alanda karşımıza çıkmaktadır.

Doğan Şerit Fermuar, rulo halinde satılan ve kürsör ve stoper takılan bir fermuar biçimidir.  Şerit fermuar seçenekleri satış kısmında metrelik olarak kullanıcıya sunulur. Kullanıcıların müşterilerine daha hızlı çözümler sunmak istemesi adına bu tarzda satılmaktadır.  Müşteri isteği üzerine farklı boyutlarda kesilerek kolaylıkla satılmaktadır. Bu anlamda büyük bir çözüm sunmaktadır.

Şerit fermuar seçeneklerinde öncelik bölüm dişlilerdir. Fermuarların diş kısmı plastik, metal veya kemikten üretilmektedir. Şerit bölümünün iki yanında kalan diş kısmı kürsörün hareketiyle birbiri içine geçer veya ayrılır.

Fermuar ihtiyacınızda birebir hizmet sunan Doğan Fermuar, seçkin ürün seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza tam zamanlı olarak çözüm sunar.  Mağazalarda gezerek harcayacağınız vakti ortadan kaldırarak zamandan da tasarruf etmenize olanak tanır.  Zengin ürün gamı içerisinden dilediğiniz fermuar seçeneklerine anında ulaşabilirsiniz. Avrupa standartlarında yaptıkları üretim ile uzun ömürlü, kaliteli farklı renklere sahip fermuarlara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.