Yatak Odasındaki Hazzı Büyüten Kegel Egzersizleri

Yatak odasında partnerinizle paylaştığınız bu özel anları daha keyifli kılmanız mümkün.  Kadınların cinsel hazzını arttırmaları, ilişkiden daha fazla keyif almalarını sağlayacak bir yöntemden bahsetmek istiyoruz.  Tamamen kadınlara özel olan bu egzersizler, ilişki esnasında heyecanı arttırdığı gibi doruklara çıkmanızı da sağlayacak.

Seks sırasında aldığınız hazzı üst boyutlara taşımanıza yardımcı olacak kegel egzersizleri oldukça basit.  Size önereceğimiz egzersizler pubokoksijeal kaslarınızı çalıştırarak idrarın kontrol edilmesini ve orgazmı büyük ölçüde kolaylaştırır. Düzenli olarak kegel egzersizlerini yaptığınız yatak odanız nasıl şenlendiğine şahit olacaksınız.

İşte başlıyoruz!

1- Egzersiz

Sandalye de yada koltukta otururken pelvik kaslarınızı üst üste 200 kez sıkıp gevşetin. Hareketi oturarak yapmanız en iyi sonuçlarını almanıza yardımcı olur.  Basit ve kolay olan bu egzersizi her yerde yapabilirsiniz, kimsenin fark etmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

2- Cinsel organınızın üzerine parmağınızı koyarak kasık bölgenizi sıkıp bırakın.  Her sıkma ve bırakma arasında rahatladığınızı fark edeceksiniz.

3- Masa pozisyonunda yerde sırt üstü uzanın.  Kalçalarınızı havaya kaldırıp sıkın, bu hareketi 10 dakika boyunca 40 saniyede bir tekrarlayın. Yavaş olmaya ve hissetmeye özen gösterin.

4- Tuvalette idrarınızı yaparken hızlı olmak yerine durarak yapmayı deneyin. Bu esnada kasıklarınızı sıkıp bırakın, bu egzersizi sürekli yapmak zorunda değilsiniz.

5- Dizleriniz hafif şekilde açık olacak şekilde ayakta durun ve pelvik kaslarınızı sıkın ve 5 saniye bekleyin ve bırakın.  5 kez üste üste hareketi yaptıktan sonra ikinci sette olabildiğince hızlı şekilde tekrarlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.