Gündem

Masrafsız, etkileyici sevgililer günü hediyeleri

Sevgililer günü 14 Şubat’a sayılı günler kalmışken, sevdiğiniz kişiye ne alacağınızı bir türlü karar veremediniz mi? Şık ve pahalı hediyeler yerine sevginizi kanıtlayan yaratıcı hediyelerle bu özel günü en özel şekilde kutlayabilirsiniz.

İç harcına aşkınızı ve şefkatinizi ekleyerek sevgilinize romantik bir hediye vermek isterseniz, okumaya devam edin. 14 Şubat sevgililer günü için masrafsız, manevi yönü yüksek hediyeler oluşturarak sevgilinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

1- Aşk Kavanozu

Boş bir kavanozun içine kalp şeklindeki not kağıtlarına sevgilinize olan duygularınızı anlatan cümleler yazın. Birlikte geçirdiğiniz aşk dolu, unutulmaz anlardan bahsedeceğiniz bu notlardan her gün bir doz almasını söyleyerek, kalbini yeniden çalabilirsiniz.

2- Fotoğraf Ağacı

Bu zamana kadar çektirmiş olduğunuz en güzel, en anlamlı fotoğrafları bir araya getirin.  Fotoğrafların asılı olacağı ağaç, sevgilinizin ilk gördüğünde size yeniden aşık olmasını sağlayacak.

3- Çift bardakları

Gün içinde sürekli kahve ve çay tüketen sevgiliniz, elinde her zaman sizin hediye ettiğiniz kupayı tutabilir.  Hatta bu çift kupalarına ikinizin en güzel fotoğrafını işletebilir, sizi yanınızda yokken bile görmesini sağlayabilirsiniz.

4- Çikolata dolu kalp kutusu

Kadınların özellikle asla hayır demeyeceği bu hediye hem çok lezzetli hemde düşük maliyetli.  Eşiniz yada sevgilinizin en sevdiği çikolata ve şekerleri kalp şeklindeki bir kutuya yerleştirin.  Kalp şeklindeki kutunun kapağına onun için bir not yazmayı unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir