Gündem

Kedi Maması ve Köpek Mamasında Veterinerlerin Tavsiyesi Markamama

Hayatlarımıza dahil olan küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi hepimizin öncelikleri arasındadır. Kedi ve köpeklerin uzun bir ömür yaşayabilmeleri için gelişim ve beslenmeleri önem arz eden konudur.  Biz insanlardan farklı ihtiyaçları olan kedi ve köpeklerin kendilerine özel olarak hazırlanmış gıdalar tüketmesi gerekir.  Sahiplerinin tükettiği bazı gıdalar evcil hayvanların sağlığını tehlikeye atıp rahatsızlanmasına neden olabilir.  Bu sebeple kedi ve köpekler için özel olarak üretilmiş, ırkına ve yaşına göre sınıflandırılmış mamalardan tüketmesi en doğru karardır.

Uzman veterinerler tarafından tavsiye edilen Royal Canin kedi ve köpek mamalarını Markamama’da kolaylıkla bulabilirsiniz.  Küçük dostlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm besinleri barındıran kuru ve yaş mamalar tek öğünde almaları gereken protein, vitamin ve mineralleri içermektedir.

Markamama‘dan kedi maması ve köpek maması seçerken evcil hayvanınızın kilosu, yaşı ve yapı özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmayı ihmal etmeyiniz.  Dünyanın en büyük evcil hayvan mamaları üreten markası olan Royal Canin’ de tüm kedi ve köpek ırkları için ayrı ayrı özel formüle edilmiş mamaları bulabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir