Hatice Coşkun'un 'Hayaldir Yaşatan' Kitabı Şimdi Raflarda! 1

Hatice Coşkun’un ‘Hayaldir Yaşatan’ Kitabı Şimdi Raflarda!

Şiir severlerin beğenerek okuyacakları ‘Hayaldir Yaşatan’ Hatice Coşkun’un kalemiyle raflardaki yerini aldı.  Hayata ve yaşama dair izler taşıyan satırlarda kendinize dair anlar parçalar bulabileceğiniz ‘Hayaldir Yaşatan’ içinizi ısıtmayı vaat ediyor.

HATİCE COŞKUN KİMDİR?

HATİCE COŞKUN, 23 Ocak 1987’ de Denizli’ de doğdu. Sırasıyla Raşit Özkardeş İlk Öğretim Okulu, Cumhuriyet Lisesi, Adnan Menderes Üniversitesi İktisati ve İdari Bilimler Fakultesi İktisat Bölümünü bitirdi. Eğitimini tamamladıktan sonra bir finans kuruluşunda mesleki hayatına başladı.Halen aynı kurumda çalışmaya devam etmektedir.2010 yılında evlendi. İki çocuk sahibi bir anne olan Coşkun, lise yıllarında şiir yazmaya başladı. Şiirlerinin yer aldığı bir kitap yazma hayali o yıllarda başladı. Bu kitabı ile hayalinin kapısını araladı.

Hatice Coşkun'un 'Hayaldir Yaşatan' Kitabı Şimdi Raflarda! 22017 yılının Temmuz ayıydı. Gece 3 sularıydı. Kendi kendime neyi bekliyorum dedim. Otuz yaşındaydım ve daha ne kadar sure yaşayacağımı kim bilebilirdi. O gece karar verdim. Bu gecenin sabahından itibaren kurduğum ne kadar hayal varsa yaşama dair bir bir hepsini gerçekleştirmek için yaşayacağım. Ve neredeyse çocukluğum diyeceğim yaşlardaki kurduğum bir hayalime kavuşmak için yazmaya başladım.

Kitabımın kahramanı Elif, hemen hemen çoğumuzun hayatında uzakta, yakında veye bizzat kendimizi de bulacağımız bir karakter. Elif’ in hayatının sadece bir bölümünü kalemimle canlandırarak, kahramanların gerçek olmadığı ama tanıklık ettiğim gerçek hikayeleri anlatacağım.

Hayalimi kendime hediye ettiğim bu kitap dilerim okuyan herkese bir ilham verir.Kendinizi önemseyin ve hayallerinize değer verin. Bir kere yaşama hakkımız var ve bu hakkı sadece nefes almakla ziyan etmeyin. Hayat hayal ettiklerimizle güzeldir. Bu yüzden hayallerinizi siz de kendinize hediye edin. Umutmayın…Hayaldir Yaşatan insanı…