Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 1

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor!

Vücudumuzda bulunan benlerin kişiliğimiz hakkında aydınlatıcı bilgiler veriyor.  Çin astrolojisine göre vücudumuzda özel konumlanan benlerin bir anlamı ve hikayesi var. Kişiliğimiz, hayatımız ve geleceğimiz ve sağlığımız hakkında bilgi veren benlerin anlamlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Alın Bölgesi

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 2

Alnın sağ ve sol tarafında yer alan benler kişinin odaklanmada, peşine düştüğü bir işi sonuna kadar zorladığı ve yüksek bir enerjiye sahip olduğunu gösteriyor.  Alnın tam ortasında yer alan ben, otoriter sahibi insanlarla geçinemediği, iletişimde sorun yaşadığı anlamına geliyor.

Kaş Bölgesi

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 3

Kaşın üstünde bulunan ben çok nadir görülse de o kişinin hayatında sürekli bir para akışının olacağını söylerken, kaşın içinde kaybolan ben ise daha gizli bir anlam taşıyor. Özellikle ben kaşın altındaysa o kişinin hayatı boyunca zenginlik ve ferah içinde yaşayacağı düşünülüyor.

Göz Çevresi

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 4

Göz kapağınızın üstünde ben var ise bu aile hayatında başarısız olduğunuz, maddi açıdan sürekli bbir kaybetme yaşadığınızı gösteriyor.  Gözünüzün altında yer alan ben, kişinin aşırı duygusal bir yapıda olduğunu açık ediyor.

Yanak bölgesi

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 5

Yanak bölgesinde yer alan benler yalnızlığı sembolize eder.  Bu kişiler aile hayatından uzak, yerleşik bir düzene ait olamayan bir kişiliğe sahip olduğunuzu anlatır.  Yanağınız da bulunan ben güldüğünüzde ortadan kayboluyorsa, sakar ve kazalara meyilli bir kişiliğiniz var.

Burun

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 6

Burnunuzun üstünde ben var ise çok dikkatli olmalısınız, Çin astrolojisine göre bu kişiler hayatlarınızda oldukça kararsız ve dengesiz bir tutum sergiler ilişkilerinde başarılı değildir. Burun köprüsünde yer alan ben kişinin enerji akışını simgeler, bu kişiler çalışkandır ancak hayatlarında bir sıkışma dönemi yaşayabilirler. Ben burun yanında yer alıyorsa bu kişinin para konusunda uzman biri olduğunu, maddi durumunu iyi idare edebildiğini gösteriyor.

Dudak

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 7

Dudağınız üst kısmında yer alan benler iyi ve lezzetli yemeklerden hoşlandığınızı, hayatın güzel kısımlarını görmekten zevk aldığınızı ve odaklandığınızı gösteriyor.  Dudağın altında yer ben çocuklarınızın ileri ki dönemlerde oldukça başarılı bir hayat süreceklerini müjdeliyor.

Çene

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 8

Sürekli bir hareket halinde olan çene de bulunan ben, sizin yeni yerler görmeyi sevdiğiniz ve çok enerjik biri olduğunuzu gösterir.  Ayrıca inatçı, kararlı ve azimli birisiniz.

Kulak

Çinlilere göre kulaklar kişinin karakteri hakkında bilgi verir. Kulak memesinde yer alan ben itibar kazanmış, iyi bir kişi olduğunuzu açık eder. kulağınızın içinde ben varsa uzun bir ömür süreceğinizi müjdeliyor. Kulağın üstünde yer alan ben çok zeki birisiniz anlamına gelirken, iki kulağınızda bulunan ben hayatınızda iyi bir noktaya gelerek hayal ettiğiniz nüfuza sahip olacağınızı simgeler.

BOYUN

Çin Astrolojisine göre vücudumuzdaki benler kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor! 9

Gövde ve başı birbirine bağlayan boyun, ruhunuzu ve fiziğinizi de birbirine bağlar.  Çin astrolojisine göre boyunda bulanan benler enerji akımının engellendiğini düşünür. Bu da o kişinin hayal kırıklığıyla boğuşacağını, ailesi tarafından kabul edilmeyen şiddetli ve çılgın bir karakteri olduğunu ele verir.