Acnelyse Nasıl Kullanılır? 1

Acnelyse Nasıl Kullanılır?

Yüzünde oluşan sivilcelerle sürekli bir savaş halinde olan kişilerin kurtarıcısı haline gelen Acnelyse krem hakkında tüm merak ettiklerinizi açıklamak istiyoruz.  Son dönemde en çok satan ve kullanan kişiler tarafından beğenilen Acnelyse krem, başarılı sivilce ilaçlarından birisi.

Acnelyse cilt hücrelerini besleyerek yenilenmesine yardımcı oluyor. Çok etkili bir sivilce ilacı olan Acnelyse 20 gramlık tüplerin içerisinde bulunuyor. Ciltte kullanılan bölgede derinin alt ve üst tabakasını uyararak hücrelerin yenilenmesine sağlıyor.  İçerdiği A vitamini sayesinde sedef hastalığı ve egzama gibi cilt hastalıklarına iyi gelir. Sivilce tedavisinin yanı sıra balık pulu ve deri tabakasının kalınlaşması gibi rahatsızlıklarda kullanılan krem derinin kendi kendini onarma mekanizmasını uyarıya geçirir.

Derinin altında yerleşim kuran kir ve yağın birleşiminden oluşan siyah nokta ve iltihap dolu kabarcıkların tedavisinde Acnelyse, en güçlü ilaçlardan biridir. Uzman doktor tarafından reçete edilerek kullanılması gereken bu krem, iltihaplı sivilceleri kuruturken siyah noktaları engeller.

İlk uygulamada cilde geçici bir sıcaklık ve batma hissi verir ancak cildiniz tepki veriyorsa uygulamaya ara vermelisiniz. Tedavinin ilk 2 haftasında sivilcelerde artış görülmesi normal bir süreçtir.

Acnelyse Krem Kullanımı

Yüzünüzü temizleyerek nohut tanesi kadar miktarı bölgeye bastırmadan sürün.  Doktor kontrolüyle 6 hafta kullanılması tavsiye edilir.  Kremin uygulanışı sonrasında asla güneşe veya benzer ışıklara maruz kalmamak gerekir. Acnelyse  fiyatı eczanelerde 196 TL’ye satılmaktadır.