Kategori arşivi: Spor

Melo'dan Alex de Souza'ya depremzedeler için maç teklifi 1

Melo’dan Alex de Souza’ya depremzedeler için maç teklifi

FELIPE MELO: BELKİ 1 AY SONRA TÜRKİYE’Yİ KİMSE KONUŞMAYACAK, BİZLER UNUTMAYALIM

Türkiye için elinden gelenin en iyisini yapacağının altını çizen Felipe Melo, “Hepimiz zor dönemden geçiyoruz. Türkiye’yi çok sevdiğimi biliyorsunuz. Yaşanandan ötürü çok üzgünüm. Ben burada Galatasaray’ı temsil etmiyorum. Bizler Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş’ı temsil etmiyoruz. Ben sadece yardım için buradayım. Çok üzüldüm. Bu olayı çok düşündüm. Bu kampanyanın dışında. Yardım için çok düşündüm. Belki de ilerde bağış için özel bir maç düzenleyebiliriz. Türk halkının desteğe ihtiyacı var. Yapacağımız çok şey var. İnsan konuşurken bile zorlanıyor. Ben Türkiye’yi çok seviyorum. Türkiye’de doğan çocuğum bile var. 1 saat önce Alex de Souza ile konuştum. Biliyorsunuz sadece Fenerbahçe’nin idolü değil, herkesin idolü. Bir karar verdik. Sene sonu maç yapalım dedik. Tüm dünya Türkiye’yi konuşuyor şu an. Belki bir ay sonra Türkiye’yi kimse konuşmayacak. Bu olayları herkes unutacak fakat bizler unutmayalım. O zamanlarda biz maç yapabiliriz. Gün Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor günü değil. Gün birliktelik zamanı. Ulusun toplanması lazım. Türkiye için birlikte olmamız lazım. Umarım tanrı Türkiye’yi korur. Elimden gelen her şeyi yapacağım” ifadelerini kullandı.

KAP Geldi. Depremzedeler için hazırlık maçı yapılacak. 2

KAP Geldi. Depremzedeler için hazırlık maçı yapılacak.

Galatasaray, Zaniolo’yu KAP’a bildirdi!
Galatasaray, Roma’dan önceki akşam İstanbul’a getirdiği Nicolo Zaniolo ile resmi sözleşme imzaladı. İtalyan futbolcunun lisansı çıkarıldı.

Galatasaray,Roma’dan genç süper star Nicolo Zaniolo’yu kadrosuna kattığını KAP’a bildirdi.

Açıklamada futbolcunun kulübüne 15 milyon euro bonservisin 5 sezona yayılmış eşit taksitlerle ödeneceği belirtildi. Bu bedel Türkiye için bir rekor.

Oyuncuya ise 2022-23 sezonu için 900 bin euro diğer sezonlar için net 2 milyon 750 bin euro ödeneceği bildirildi.

Yapılan açıklamada, “Profesyonel Futbolcu Nicolo Zaniolo ve kulübü Roma ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Buna göre, Futbolcunun eski kulübüne 15 Kasım 2023 tarihinden başlamak üzere 5 sezona yayılmış eşit taksitte, 15.000.000 EUR kesin transfer bedeli ödenecektir.

Futbolcunun ileride bir başka kulübe satılması durumunda, elde edilecek kesin transfer bedeli karının %20’si A.S. Roma S.r.l.’ye ödenecektir.

Futbolcu ile 2022-2023 sezonundan başlayarak 4.5 sezon için sözleşme imzalanmıştır.

Buna göre, Futbolcumuza 2022-2023 sezonu için net 900.000 EUR, diğer sezonlar için net 2.750.000 EUR sezonluk maaş ödenecektir.

Ayrıca A.S. Roma S.r.l. ile tüm gelirleri depremzedelere bağışlanmak üzere 2023 yılı içerisinde hazırlık müsabakası düzenlenmesi konusunda anlaşmaya varılmıştır.” ifadeleri kullanıldı.

Cristiano Ronaldo'da Türkiye'deki depreme kayıtsız kalmadı 3

Cristiano Ronaldo’da Türkiye’deki depreme kayıtsız kalmadı

Al Nassr forması giyen dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Türkiye’ye destek mesajlarını iletti. Yıldız futbolcunun imzalı Juventus forması satışa çıkarılacak ve elde edilen gelir depremzedelere bağışlanacak.

İtalya’da Atalanta forması giyen milli futbolcumuz Merih Demiral, 10 ili ve Suriye’yi etkileyen deprem nedeniyle depremzedelere bağış yaptı.Yıldız oyuncu, dünyaca ünlü eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo ile de iletişime geçti. Demiral, Ronaldo’nun Türkiye’de yaşananlara üzüldüğünü söyledi.

24 yaşındaki milli oyuncumuz, koleksiyonunda Ronaldo’nun imzalı Juventus formasını satışa çıkaracağını duyurdu. Açık artırmada elde edilecek gelir depremzedelere bağışlanacak.

Merih Demiral’ın açıklaması

“Az önce Cristiano Ronaldo ile konuştum. Türkiye’de yaşananlara çok üzüldüğünü söyledi. Koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırmayla satışa çıkarıyoruz. Açık artırmadan elde edilecek gelirin tamamı deprem bölgesinde kullanılmak üzere bağışlanacaktır.”

Rekor bedelin verileceği süper star, Galatasaray için geliyor. 4

Rekor bedelin verileceği süper star, Galatasaray için geliyor.

İtalyan yıldız, Galatasaray için geliyor
İtalyan yıldız, Galatasaray ile sözleşme imzalamak için İstanbul’a geliyor. İddiaya göre yıldız isim için 20 milyon euro bonservis bedeli ödenecek.Galatasaray italyan yizldız için Roma ile anlaştı. Fabrizio Romano’nun haberine göre; Galatasaray, italyan yıldız ile 4.5 yıllık anlaşmaya vardı.

Roma Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun kadroda düşünmediği yıldız isim için Roma ile 20 milyon euro bonservis bedelinde anlaşıldı.

23 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinde 35 milyon euro serbest kalma bedeli de olacak.

Rekor bedelle transfer edilecek süper star Zaniolo, Türkiye’de yaşanan deprem felaketi sonrası paylaşımda da bulunmuştu.

İtalyanlar açıkladı. İstanbul'a gelip resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. 5

İtalyanlar açıkladı. İstanbul’a gelip resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

İtalyanların dünyaca ünlü gazetesi La Gazzetta Dello Sport, Galatasaray’ın italyan futbolcu Zaniolo ile 4.5 yıllık anlaşmaya vardığını yazdı. Zaniolo’nun önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelerek resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Zaniolo 190cm boyunda ve sağ kanat mavkinde oynuyor. Uzun boyuna rağmen hızı ve tekniğiyle dikkat çeken italyan futbolcu, genç ve hala gelişime açık.